Sport Doleček facebook ikona
Právě se nacházíte: Ubytování

Ubytování na Pastvinské přehradě .

Ubytování na Pastvinské přehradě

Mob. +420 603 268 566

Nabídka ubytování je v 17-ti chatkách od dubna do října. Chatky jsou vybaveny základním nádobím, chladničkou, vařičem, varnou konvicí, přikrývkami, povlečení obdržíte, je v ceně. U chatky je malá terasa, 2 místnosti , chatka pro 5 osob, voda není zavedena /2 chaty vodu mají/ , parkování auta je možné přímo u chaty. Ve společné kuchyňce je k dispozici mimo varné panely také mikrovlnná trouba pro ohřev jídla.

Cena za ubytování v chatce / 1 noc , 2 dny/ se skládá z ceny za chatu a z cen za ubytované osoby, platby za auto, případně za Vaše mazlíčky, kteří mohou s Vámi přicestovat.

Sociální zařízení je společné, sprchy na teplou vodu fungují na mincovní sprchové automaty. K dispozici je i pěkné bezbariérové sociální zařízení pro zdravotně hendikepované hosty.

Areál autocampu se nachází přímo na břehu vodní nádrže Pastviny. Výhodou je dostupnost přírodního koupání z dosahu ubytování.


Ubytování přehrady pastviny

Dále nabízíme zážitky se vším všudy!

Přijdˇte si vyzkoušet kouzlo jízdy na koloběžce a vratˇte se se tak do dětských let. Půjčujeme koloběžky pro malé i velké, děti i dospělé. Nemusíte bý nutně sportovci , ale můžetesi odvést zážitky bez velké námahy a plánování. Možnost využití individuálních nebo skupinových výletů na koloběžkách nebo na elektrokolech.

Pronájem koloběžky

Pronájem koloběžky se skládá z ceny za jeden den + vratné zálohy.

Zážitkový výlet na koloběžkách s doprovodem se skládá z ceny za výlet + pronájem koloběžky.

Pronájem elektrokola

Pronájem elektrokola se skládá z ceny za jeden den dle modelu elektrokola + vratné zálohy.

Zážitkový výlet na elektrokolech s doprovodem se skládá z ceny za výlet + pronájem elektrokola dle modelu.

Dále na Vás čekají hole Nordic Walking.

Rádi trávíte čas procházkami v přírodě? Kolem našeho areálu najdete mnoho krásných míst, která stojí za návštěvu. Představíme Vám správnou techniku Severské chůze s NW holemi v kondičních nebo individuálních lekcích, popřípadě Vás doprovodíme a poradíme kam se s holemi vydat.

Můžete si vybrat :

  • skupinové lekce nordic walking

  • individuální lekce s konzultací
  • akce na míru - uspořádání lekce či výšlapu právě pro Vás
  • jednodenní akce s nordic walking – s výlety na zajímavá místa v kombinaci s dalšími aktivitami s holemi nebo i jiným zážitkovým programem

Ušetřete

s věrnostním programem

Vyzkoušejte si zboží

v naší kamenné prodejně

Doprava zdarma

od 1 000,- do velikosti 1m

Akce a slevové dny

každý týden

dershane fiyatları 2023en iyi dershaneler

Zpět nahoru

Rychlý kontakt

Telefon: +420 465 642 236
+420 733 642 116
Email: sportdolecek@sportdolecek.cz

Pár slov o Sport Doleček

Jsme rodinná firma, která se zabývá prodejem kompletního sportovního vybavení. Veškeré zboží si můžete vyzkoušet v naší kamenné prodejně.

Provádíme kompletní servis lyží a snowboardů, více o servisu lyží a snowboardů. Provozujeme půjčovnu sportovního vybavení.

Přijímáme platební karty

2015 © Všechna práva vyhrazena - Sport Doleček